top of page

Kursy

Wasz czas

|

Całkowity Dostęp Do Planszy Online

Wasz prywatny projekt ...W Łóżku

Uzyskaj dostęp do romantycznych wyzwań, które rozpalą Waszą komunikację... w łóżku | Kliknij i dowiedz się więcej | Plansza dla małżeństw

Wasz prywatny projekt ...W Łóżku
Wasz prywatny projekt ...W Łóżku

Godzina & Miejsce

Wasz czas

Całkowity Dostęp Do Planszy Online

O wydarzeniu

Każdego dnia skupiamy się na budowaniu relacji w prostocie życia, w jego pięknych i trudnych chwilach. Jednak pełnia Poznania opiera się także na komunikacji, której powinniśmy się nauczyć w tej najbardziej intymnej sferze naszego związku.

Uważamy, że głębia doznań zależy od dobrej komunikacji także ...w łóżku.

Przygotowaliśmy dla Was listę kilkudziesięciu pomysłów w formie planszy online, które rozpalą Wasze pragnienia i stworzą intensywne wspomnienia. 

Wychodzimy naprzeciw zmęczeniu, zdenerwowaniu, które utrudnia nam poczucie bycia sexy. Więź i intymność są ważniejsze niż same pozycje. Chcemy Wam pomóc wprowadzić ją na nowo i znaleźć to "coś" czego nie daje się opisać słowami, dzięki czemu ponownie się odkryjecie. 

Życzymy Wam wyjątkowych chwil, które zmienią Waszą codzienność...

Otrzymacie dostęp do wszystkich gorących i romantycznych wyzwań na okres 24 miesięcy. 

Dlaczego czas jest ograniczony? Doświadczenia i badania pokazują, że jeśli nie przystąpimy do działania nowo poznaną techniką w ciągu 1-3 miesięcy (statyczny czas wyrabiania nawyku) w naszej głowie narasta tyle innych zadań, że już do niej nie wracamy. Zależy nam abyście czerpali korzyści z naszych produktów, dlatego chcąc Was zachęcić do działania i czerpania satysfakcji z nowych doznań ograniczamy czas dostępu do materiałów. Pamiętajcie, że ma być do dla Was motywacja, a nie przymus, dlatego w wyjątkowych przypadkach umożliwiamy przedłużenie dostępu o kolejny rok.

Więcej informacji znajdziesz tutaj Sklep

Stworzyliśmy wersję podręczną na telefon - nasza platforma działa także w wersji mobilnej, natomiast pełna jej animacja jest dostępna w wersji komputerowej.

Tickets

  • Szansa Poznania...w Łóżku

    Czeka Was ekscytująca przygoda! ponad 40 wyzwań w formie planszy online

    105,00 zł

Suma

0,00 zł

Share This Event

bottom of page