top of page

O nas

Założyliśmy Szansę Poznania
z pasji
 do relacji

IMG_1301.jpg

Paulina i Jędrzej
Szczepaniak

Paulina  

Z zawodu i z zamiłowania jestem lekarką, a także nauczycielką metody angielskiej służącej do obserwacji cyklu i naturalnego zarządzania czasem płodności.

Jako członkini Stowarzyszenia Medycyny Stylu Życia oraz Polskiego Towarzystwa Zdrowia Prokreacyjnego i Leczenia Niepłodności promuję profilaktykę płodności i zdrowia hormonalnego oraz życie w zgodzie ze sobą, swoim ciałem i naturą. Efektem tej pracy są kursy online na platformie OvuCycles i Szansa Poznania oraz stacjonarne kursy grupowe, a także aplikacja mobilna OvuCycles do obserwacji cyklu wg. algorytmu metody angielskiej.

Pierwsze doświadczenie z MRP zdobyłam od autorki polskiej metody rozpoznawania płodności - śp. dr Teresy Kramarek, której w dużej mierze zawdzięczam tę pasję.

Nieustannie kształcę się uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach.

 

Jestem szczęśliwą Żoną i jestem wdzięczna mojemu Mężowi za jego współuczestnictwo w projekcie Szansa Poznania oraz pełne zaangażowanie w naszą relację w codzienności. 

Jędrzej

Moją pasją jest motoryzacja, dlatego z zamiłowaniem rozwijam swoją działalność Vintinger Restomod&Rebuild Cars realizując niecodzienne projekty samochodowe na wyjątkowe zamówienia moich klientów. 

Stworzyłem terenową grę „Jedziemy w Tatry", która powstała w celu rozkochania mojej ówczesnej dziewczyny (a teraz Żony) nie tylko we mnie (;D), ale także w moich ukochanych Tatrach. Okazała się sukcesem, ponieważ właśnie tam się zaręczyliśmy, a także pobraliśmy pomimo, że na codzień mieszkamy w Poznaniu. Aktualnie gra jest w sprzedaży dla znawców, którzy lubią przemierzać szlaki Tatr oraz dla odkrywców, którzy dopiero rozpoczynają swoją górską przygodę.

 

Na codzień jestem szczęśliwym Mężem i uważam, że zawdzięczam to w dużej mierze temu, że rozumiem cykliczną zmienność mojej Żony, w której mogę w pełni uczestniczyć i dzięki temu budować głębię naszej relacji. 

Jesteśmy Małżeństwem.

Liderami Wspólnoty Młodych Małżeństw. 

Fundatorami i członkami zarządu Fundacji Formacji Małżeństw "Jednym Ciałem". 

Obydwoje jesteśmy instruktorami metody

objawowo-termicznej podwójnego sprawdzenia

oraz absolwentami Studium Rodziny. 

email: szansapoznania@gmail.com

tel: 512 056 598

  • Instagram
Nasza wspólnota
E2ECA8D0-FBF5-4639-BC5D-2978672184AF.PNG
  • Instagram
SzansaPoznania..w Łóżku_bezbarwne.png
Nasze projekty
OvuCycles Odkryj Swój Cykl Logo Ziemia.png
  • Instagram
jedziemywtatry_bezbarwne.png
  • Instagram
  • Instagram

Partnerzy​

logo_wdrodze.jpg
oplodnosci_logo.png

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. Let your users get to know you.

Kontakt

Success! Message received.

bottom of page